Czerwiec 5, 2018

Zarabiaj bez inwestycji

Jak zacząć zarabiać duże pieniądze przez internet, bez żadnej inwestycji ?

 

Witaj, nazywam się Kornel Święcicki.

 

Na samym początku chciałbym Ci pogratulować, że należysz do nielicznego grona osób, które zamiast narzekać i bezczynnie liczyć na cud, zdecydowałeś się zrobić coś, aby wyjść z aktualnej sytuacji i w jakiś sposób zmienić swoje życie na lepsze. Podczas czytania tej wiadomości w pełni sobie uświadomisz, że marketing internetowy to biznes XXI wieku i że to najlepszy czas by zacząć działać w tej branży.

 

Zajmuję się pracą przez internet od roku. Aktualnie współpracuję z dwoma największymi programami partnerskimi w Polsce. Money2money i Ebrokerpartner. Są to legalne i bezpieczne platformy, które działają w oparciu o najbardziej znane firmy, portale internetowe i banki. Np. Ford, NC+, Bank ING, Audi, mBank, itp. Jeden z tych programów partnerskich działa na rynku już od 13 lat. Jest nim Money2money. Platforma została stworzona przez serwis Money.pl, największy portal o biznesie i finansach w Polsce, który należy do grupy Wirtualna Polska. Firma dział na zasadzie spółki Z O.O. ze swoją siedzibą we Wrocławiu.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że pracować można kiedy chcesz, ile chcesz i możesz to robić w każdym miejscu na świecie. Wystarczy, że masz dostęp do internetu. Ciekawy jestem, czy masz na tyle twórczą wyobraźnię, żeby zobaczyć siebie siedzącego w wielkim jacuzzi, na tarasie na ostatnim piętrze, w największym i najpiękniejszym hotelu w Dubaju ? Czy czujesz to ciepło, te bąbelki delikatnie muskające twoją skórę i rozkosz, która płynie z widoku roznoszącego się z tarasu na powoli znikające słońce nad horyzontem tego pięknego miasta. Czy to nie brzmi wspaniale 🙂 ? Na skraju jacuzzi stoi najnowszy model Macbooka, a ty tylko siedzisz uśmiechnięty i klikasz… Czy jesteś w stanie uzmysłowić sobie, że to twoja praca !! To naprawdę jest realne. Niestety rzeczywistość jest trochę inna. Ciężka praca od rana do nocy na etacie. Marne wynagrodzenie, strach przed utratą stanowiska, kredyty. Brak satysfakcji z wykonywanego zawodu. Nieudolny system emerytalny, który w każdej chwili może być niewypłacalny. A wysokość płaconych podatków spędza sen z powiek…

 

Skoro jesteś zainteresowany tą ofertą, na pewno zgodzisz się ze mną, że żyjemy w epoce internetu, technologii, błyskawicznego przesyłu informacji i reklamy. Globalny rynek reklamy jest wart kilkadziesiąt miliardów dolarów. Branża reklamowa w internecie jest jedną, z najszybciej rozwijających się dziedzin reklamy i sama jest w tej chwili warta ponad 10 miliardów dolarów. Firmy na całym świecie szukają najtańszych i najskuteczniejszych sposobów na pozyskiwanie nowych klientów. Najbardziej znanym i jednocześnie najdroższym sposobem reklamy jest reklama telewizyjna. Z wyliczeń ekspertów wynika, że pozyskanie nowego klienta dla banku za pomocą kampanii reklamowych to koszt rzędu 300-400zł.

 

Z powodu tak wysokich kosztów, firmy zaczęły szukać innych rozwiązań i rozpoczęły tworzenie programów partnerskich. W programie tym organizatorem jest firma oferująca produkt lub usługę, zaś partnerami najczęściej są osoby fizyczne. Działanie w praktyce wygląda tak, iż klient X wchodzi na stronę organizatora za pomocą linku otrzymanego od partnera Y. Jeśli klient ten dokona zakupu produkty lub skorzysta z usługi oferowanej przez organizatora – wówczas partner Y otrzymuje prowizję pieniężną od organizatora. Wszystkie firmy i banki uważają, że to najtańszy i jednocześnie najskuteczniejszy sposób pozyskiwania nowych klientów. Specjaliści i partnerzy ten sposób zarabiania określają mianem żyły złota. Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że średnie zarobki uczestników programów partnerskich wynoszą około 5-10 tysięcy złotych miesięcznie !? Najlepsi zarabiają co miesiąc po 50 000zł. Jednorazowa rekordowa wypłata z miesiąca dla jednego z partnerów wyniosła powyżej 140 000zł !! Do tej pory wypłacono już z tego programu łącznie ponad 21 000 000zł prowizji. A to wyniki tylko jednego z programów, w których działam. Jest więc o co zabiegać.

 

Mateusz Chłodnicki z Wydawnictwa Złote Myśli o programach partnerskich : „To jeden z najlepszych i najbardziej opłacalnych sposobów promocji produktów. Płacimy wyłącznie za efekty. Nie wyrzucamy pieniędzy w błoto, jak w przypadku wykupywania kampanii reklamowych za kilkadziesiąt tysięcy złotych, które się zazwyczaj nawet nie zwracają”. Firmy i portale zbijają na tym fortunę. Zaś banki zarabiają na tym miliardy, nawet jeśli nie trzymamy żadnych funduszy na kontach. Cały marketing sieciowi jest określany przez Roberta Kiyosaki mianem biznesu XXI wieku, o czym również wspomina w swojej książce „Biznes XXI wieku”. Robert jest serdecznym przyjacielem Donalda Trumpa. Sam Trump w jednym z wywiadów prowadzanych przez Davida Lettermana wypowiada się tak. David : „Co byś zrobił, gdybyś stracił wszystko i musiał zaczynać od początku ?” , Trump : „Znalazł bym dobrą firmę marketingu sieciowego i zabrał się do pracy.” , Ludzie na Sali : (śmiech) , Trump : „I to jest właśnie powód dla którego ja siedzę po tej stronie a wy siedzicie tam.”.  Większość ludzi tak reaguje, czy Ty też ?

 

Najlepszym rozwiązaniem jest praca na własną rękę. Własna firma, zawód maklera lub inwestora. Jednak tą samą możliwość dają nam programy partnerskie. Oferowana przeze mnie praca jest idealnym rozwiązaniem. Wszyscy mamy równe szansy i możliwości. Cały system jest dość prosty. Jeśli znasz podstawy obsługi komputera to na pewno sobie poradzisz. Pokażę Ci całą strategię i wszystkiego Cię nauczę. Może na początku twoim stanowiskiem pracy nie będzie jacuzzi w Dubaju, ale bez problemu możesz wygodnie pracować w domu, kawiarni czy w parku. Jeśli jesteś naprawdę ambitny to i Dubaj przyjdzie w swoim czasie.

 

SYSTEM PRACY :

Współpracować będziemy głównie z bankami. Banki oferują prowizje za założenie konta, zależnie od banku od 50 do 150 zł za jedno. NA STARCIE POKAZUJĘ CI JAK JEDNORAZOWO ZAROBIĆ NA SOBIE MINIMUM 490ZŁ. MOŻESZ ZGARNĄĆ TE PIENIĄDZE I NIC WIĘCEJ JUŻ NIE ROBIĆ.  Stosowana przeze mnie metoda polega na tym, że Ty jako nowa osoba wchodząca do mojego zespołu zakładasz 3 darmowe konta bankowe, dzięki czemu zarabia twój mentor (czyli ja).  Tą samą prowizję będziesz dostawał od osób, które będą chciały z Tobą współpracować. Ale przez to przekazuje Ci sposób na 600zł, nasze techniki wraz z systemami polecania, tak aby ludzie pisali do Ciebie tak samo jak Ty do mnie. I Teraz jest najfajniejsze. Każda kolejna osoba nawiązująca z tobą współprace daje Ci zarobek w kwocie około 300 zł, wystarczy policzyć, 5 osób daje ci 1500 zł. A te 5 osób w ciągu miesiąca to naprawdę nie jest wyczyn. Dostaniesz moje wsparcie oraz szkolenia. Materiały zbierałem tygodniami i testowałem różne metody wydając przy tym naprawdę spore sumy. Mógłbym żądać od Ciebie zapłaty, ale Ty dostaniesz to wszystko za założenie tylko tych 3 kont co z reguły zajmuje około 20 min.
Konta nie niosą za sobą żadnych konsekwencji i można zamknąć je po 2 miesiącach. Dzięki umowie z największą firma finansową w Polsce mamy prawo do składania podatku w formie ryczałtu (od zarobionej kwoty) Czyli 8,5% od tego ile zarobisz.
Program nie ogranicza się tylko do kont bankowych i jeśli zrobisz wszystko sprawnie to pokaże Ci sposób jak zarobić 
490 zł za kilka godzin pracy jeszcze nic nikomu nie polecając. MOŻESZ ZGARNĄĆ TE 490ZŁ I NIC WIĘCEJ JUŻ NIE ROBIĆ. Gwarantuję Ci jednak, że po wypłacie pierwszych pieniędzy będziesz pragnął więcej i będziesz chciał to polecać. Wtedy nauczę Cię polecać to innym.

W takiej sytuacji będziesz potrzebował około 1-2 godzin pracy dziennie. Cały system tłumaczę krok po kroku i daje 100% gwarancji zarobku. Jedyne czego wymagam to dokładne wykonywania moich wskazówek. Praca nie jest ciężka i nie wymaga specjalnych umiejętności. Może być traktowana jako stałe lub dodatkowe źródło dochodów.
Nie wymagam od Ciebie podawania mi żadnych danych, nie chce żadnej gotówki. Jestem po prostu osobą polecającą która wyjaśni Ci cały system działania i ułatwi Ci prace. Jak by nie patrzeć, im więcej zarobisz później ty, to i ja zarobię więcej (dostaję prowizję od twoich zarobków) tak więc korzyść jest obustronna.

Polecam zarobić swoje pierwsze 490zł bez polecania i po wypłacie tych pieniędzy zdecydować czy chcesz to polecać dalej i zarabiać większe pieniądze 🙂

W tej chwili jest najlepszy czas aby zacząć działać w tej branży. Ten sposób zarabiania staje się coraz bardziej popularny. W jednym z raportów stwierdzono, że co roku liczba partnerów w programach partnerskich rośnie o około 40 procent. Wiadomo, im mniej konkurencji tym więcej można zarobić. Każdy ma tu równe szanse i możliwości. Obecnie jest jeszcze szansa zajęcia świetnej pozycji.

Dostajesz ode mnie gotowy i sprawdzony system, na którym zarabia już tysiące Polaków. Daję Ci 100% gwarancji zarobku, szkoleniagotowe techniki, pełną pomoc i materiały do promowania. Zastanów się jak często ktoś oferuje Ci zarobek bez inwestycji, ze wsparciem od samego początku do końca. Nie inwestujesz tu ani złotówki, więc nic nie możesz stracić 🙂

 

PODSUMOWUJĄC, W CIĄGU KILKU NAJBLIŻSZYCH DNI ZARABIASZ SWOJE PIERWSZE 490ZŁ BEZ POLECANIA. JEŚLI SPODOBA CI SIĘ TEN SPOSÓB ZARABIANIA, POKAŻE CI JAK ZARABIAĆ NA TYM WIĘKSZE PIENIĄDZE. JEŚLI TEN SPOSÓB NIE SPODOBA CI SIĘ, ZGARNIASZ SWOJE 490ZŁ I NIC WIĘCEJ JUŻ NIE ROBISZ.

NAPISZ DO MNIE W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI, CZY ZACZYNAMY DZIAŁAĆ.